סגל המרצים

רוני גלבוע

רוני גלבוע

מורה לעיסוי אונקולוגי

אני מטפלת בשיאצו ועיסוי תאילנדי ומלמדת עיסוי תאילנדי, שיאצו ומה שביניהם מאז 2005.

במשך השנים שילבתי בתיבת הכלים שלי טכניקות נוספות של אוסתאו-תאי ועבודת פאשיה ואת התובנות המעמיקות של המורים שלי; דוד לוט (צרפת), פישט בונטאמו (צ'יאנג מאי), נעם טירולר (ישראל) וכריס מקאליסטר (שבדיה).

בין השנים 2007-2017 הייתי חלק מהמרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן בירושלים הן כמטפלת והן כמנכ"לית העמותה. בזמן הזה פיתחתי את תכנית ההכשרה של העמותה שמטרתה להקנות למטפלים מדיסציפלינות שונות כלים לטיפול במרחב האונקולוגי. אני מלמדת טכניקות מגע לטיפול בחולי סרטן ובני משפחותיהם מאז 2007.

אני מאמינה ברפואה משולבת המאפשרת לכל מטופל יחד עם מערך התמיכה שלו (בני משפחה, מטפלים סיעודיים וכו') למצוא את המתכון המתאים לו על מנת להתמודד עם מחלה מסכנת חיים בכל השלבים. השיטות אותן אני מלמדת ומיישמת מעוגנות בטכניקות מגע מבוססות מחקר מהמרכז הרפואי סלואן קטרינג בניו יורק (MSKCC) ושנים של עבודת שטח במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים במחלקה לטיפול תומך של פרופ' צ'רני, יחד עם נסיון טיפולי במאות חולים ובני משפחותיהם בבית החולים, בקליניקה השיתופית ובקליניקה הפרטית שלי.

האתגר והחסד משולבים במרחב הטיפולי האונקולוגי והם מעשירים את עולמי המקצועי והאישי. את כל מה שמלמדים אותי מטופלי האונקולוגים יחד עם ההבנה הגוברת שכל אחד מאיתנו זקוק למגע והתייחסות הוליסטית לטראומה החקוקה ברקמות החיבור שלנו, אני מיישמת בטיפול השוטף שלי.

מרחב הטראומה האונקולוגי רק מחזק את המחויבות שלי לנסות ולקדם את הרפואה המשולבת והתומכת כמיטב יכולתי, על ידי עבודת שטח, טיפולים והוראה.

בית הספר למקצועות הטיפול 2018

רשימת תפוצה

הצטרפו למטפלים הטובים בארץ וקבלו למייל עדכונים ומידע מקצועי

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper