בוגרים ממליצים

בוגרי בית הספר למקצועות הטיפול רוצים לספר לכם למה כדאי לכם להצטרף להכשרות שלנו

 

שי מבורך - מטפל בכאב ופציעות ספורט

  

"באמת אחת ההשתלמויות הטובות שהייתי בהן, צוות בהחלט מיומן שיודע להעביר את החומר בצורה המקצועית ביותר, ובאותו הזמן גם חוויתית.
ממליץ לכל מטפל להגיע לקורס הארטיקולציות והמניפולציות..., זה יתרום לכם המון בטיפול עצמו"

 

אריה שוטן - מטפל בכאב

קורס מעולה וחשוב לטיפול נכון במערך שריר-שלד. מרצים מאוד מקצועיים ודואגים כל הזמן שהתלמידים יבינו, ידעו להשתמש והכי חשוב: יקבלו ביטחון להשתמש בטכניקות השונות. רק שאלה אחד נותרה ללא מענה: מתי הקורס המשך !???

 

 רינת בן יחזקל - אוסתאופטית DO

" לכל המטפלים שחושבים קצת מחוץ לקופסה ומבינים שאנטומיה אינה רק שריר ושלד ושגוף האדם הוא יחידה תפקודית אחת על סך כל חלקו. אני רוצה להמליץ לכם על הקורס הקסום והמיוחד. במהלך לימודי האוסטאופתיה נחשפתי לאוסטאופתיה הויסרלית וכאדם שאוהב לחקור, להעמיק, להעשיר וללמוד, נרשמתי לקורס.....את כל מה שלא הצלחתי להרגיש במשך 4 שנים בעזרת הקורס הזה, המורה המופלאה וצוות האסיסטנטים, היד קלטה ברגע אחד!"

 

עדי ארני - אוסתאופטית DO

"כאוסטאופתית אחד הקורסים שעיצבו והיטבו את דרכי כמטפלת. הוא דורש דיוק במגע וביכולת להקשיב לגוף, הכרה מעמיקה עם האנטומיה הויסרלית של הגוף וראייה הוליסטית של הגוף כולו. כלי חזק ועוצמתי שאין שני לו."

 

אני רוצה להמליץ בחום על ההשתלמויות Visceral manipulation. השתתפתי בשתי השתלמויות vm1   ו vm2 , חייב לציין שזאת הפעם הראשונה שבה למדתי בצורה כזו על האיברים הויסראליים.  הייתה פשוט חווית לימוד מצויינת.
לי אישית זה פתח זוית חדשה לאבחון וטיפול בגישה טיפולית מדהימה ועדינה עם תוצאות במרפאה.
אני רוצה להודות באופן אישי לשימי ותום על ההזדמנות לקבל השתלמויות מקצועיות בתחום הטיפולי.

בית הספר למקצועות הטיפול 2018

רשימת תפוצה

הצטרפו למטפלים הטובים בארץ וקבלו למייל עדכונים ומידע מקצועי

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper