סדנאות - פרקטיקה במנות קטנות

הכשרות מתקדמות למטפלים במגע ותנועה

שימי בק, קובי אטרקצ'י, יקיר כרמלי, והדר גבעון ינחו את הסדנאות בדרכם הייחודית המשלבת ידע נרחב, נקודת מבט מקורית פרקטיקה. מפגשים מרתקים שבסופם תקבלו כלי טיפולי רב עוצמה בקליניקה

סדנת כוסות רוח בהיבט מערבי

בסדנא נלמד כיצד להשתמש בכוסות הרוח כחלק מטיפול כללי, כיצד ניתן לבצע טיפול מלא עם הכוסות. בחלק השני נשלב את כוסות רוח עם מטופל אקטיבי - כוסות הרוח משתלבים עם הפונקציה (התנועה) שנרצה לשפר!
מחיר הקורס כולל סט כוסות רוח!

נוירודאינמיק וכאב כרוני

הטיפול בכאב הכרוני על פי הגישה המדעית העכשווית צריך לכלול שינוי בתפיסת הכאב והורדת רגישות המערכת העצבית-חיסונית. אתם מוזמנים לסדנה לאורך 3 מפגשים שאחריה הקליניקה כבר לא תהיה אותו הדבר.

על המרצים

שימי בק

מייסד, מנהל והרוח החיה מאחורי בית הספר למקצועות הטיפול התמחויות מתקדמות למאמנים ומטפלים. רכז ומפתח מסלול ספורטתרפיה בקמפוס שיאים. מפתח עיסוי אורתופדי, מגע ותנועה ומודלים טיפוליים אינטגרטיביים.

 עורך מדעי – מהדורה עברית של הספרים הבאים: 

המדריך לשבילי גוף האדם (הוצאה לאור -2023) 

בשבילי התנועה (הוצאה לאור – 2023) 

טכניקות ארטיקולציה למטפלים מנואליים (הוצאה לאור 2023)

 פתולוגיות למטפלים מנואליים (הוצאה לאור 2024) 

שימי בק
הדר גבעון

הדר גבעון

בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני בפיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת קורס עיסוי שיקומי אורטופדי מטעם בית הספר למקצועות הטיפול. מורה מוסמכת לפילאטיס מכשירים. 

ניסיוני המקצועי כולל עבודה במכון הפיזיותרפיה בבית החולים אסותא, שם שימשתי כמנהלת תחום האימון השיקומי. עבודתי כללה ליווי המטופל מרגע שהתחיל את השיקום ועד הרגע שבו הוא חוזר לפעילות מלאה. 

כיום אני בעלת סטודיו לפילאטיס מכשירים שיקומי שבו אני גם מטפלת ובכך משלבת את שתי העולמות. ההתמחות שלי היא בשיקום פציעות והחזרה לפעילות מלאה תוך ליווי תרגילי שיקום ומבחני כושר מותאמים.

קובי אטרקצ'י

מאמן כושר, ספורטרפיסט בוגר מכון וינגייט ואוסתיאופת D.O בוגר המכון הישראלי ללימודי אוסתיאופתיה וינגייט. 

ניסיון של למעלה מ10 שנים עם אוכלוסיה מגוונת בטיפול, שיקום ואימון גופני. ניסיון עם נכים משותקים ושיקום נוירולוגי, טראומות, מחלות פרקים וכאב כרוני. 

אני מאמין שכיום בעולם הטיפול אפשר לשלב את העבודה הקלאסית הטובה יחד עם המחקר העדכני ולעזור ליותר מטופלים.

 

 

קובי אטרקצ'י

בעל תואר ראשון B.Ed. בחינוך גופני עם התמחות בשיקום יציבה במכללה האקדמית בוינגייט.

 מרצה לאנטומיה קינזיולוגיה וביומכניקה, מדריך מעשי לאולטרסאונד ודיסקציה לסטודנטים לרפואה בבית הספר לרפואה “סאקלר” באוניברסיטת תל אביב.

סטודנט לתואר שני M.Sc. במסלול עם תזה במדעי הרפואה במחלקה לאנטומיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל אביב.

מרצה במכללה האקדמית בוינגייט בתחום מדריכי חדר כושר ואימון קטינים.

\מכור לאנטומיה, ביומכניקה, וקינסיולוגיה, לא מפסיק ללמוד ומאמין שלכל אחד יש משהו חדש ללמד אותי.

בית הספר למקצועות הטיפול מתמקד בהכשרות ולימודי עומק למטפלי מגע ותנועה. דרך הלימוד שלנו מתבססת על החיבור בין מדע ופרקטיקה, ושילוב של שיטות טיפול מעולמות הריפוי השונים – הכול בשביל לתת למטפלים את הידע והכלים להגיע לתוצאות הטובות ביותר בקליניקה.

בית הספר הוקם ב 2011  על ידי שימי בק, שחיפש דרכים להעמיק את הידע והטכניקות שלו, ונוכח לדעת שיש מחסור בקורסי עומק למטפלי מגע ותנועה.
מתוך כך הוקם בית הספר למקצועות הטיפול – במטרה להביא את ההכשרות והקורסים הטובים ביותר בתחום טיפולי המגע והכאב, ולבנות תשתית וגוף ידע מקצועי למטפלי המגע והתנועה בישראל.

קורסים בינלאומיים

בחרנו עבורכם את ההכשרות הטובות בעולם טובי המרצים מגיעים לישראל!

המרצים הטובים בארץ

על מנת לתת לכם את הידע ברמה הגבוהה יצרנו שיתופי פעולה עם המורים הבכירים בארץ

ליווי אישי לאורך כל הדרך

העבודה שלנו לא מסתיימת בסיום הקורס אנו זמינים לכל שאלה מקצועית לאורך כל השנה

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שיתוף ב facebook
Facebook